RAN Seilforening Kjølbåt Jolle Tur- og havseiling

 • Lyst å seile?     • Jolle     • Entype     • Tur&hav/Regatta     • Anlegg     • Selskapslokaler     • Arkiv     • Om RAN     • Børsen     • Hjem  




Snarveier:
 Bli medlem


Styret

 



Styret 2019  
Medlemmer i de forskjellige underutvalg vil fremgå av referatet fra årsmøtet

Styret  Navn  Email  Tlf 
Leder   Jon Andreas Bygstad   leder@ranseil.no   906 13 256  
Nestleder   Marianne Abrahamsen   nestleder@ranseil.no   412 67 782  
Eiendom og anlegg   Håkon Magne Fjæreide   eiendom@ranseil.no   911 11 201  
Eiendom og anlegg   Audun Vabø   eiendom@ranseil.no   411 47 373  
Jollegruppen   Espen Børresen   jolle@ranseil.no   952 84 504  
Regattasjef   Bjørn-Erik Knudsen   regatta@ranseil.no   918 80 318  
Tur- og havseiling   Marianne Abrahamsen   turoghav@ranseil.no   412 67 782  
Sportslig ansvarlig   Einar Nystad   entype@ranseil.no   901 17 718  
Styremedlem   Mats Mæland   styret@ranseil.no   98404003  
Ungdomsrepresentant   Inger Margrethe Vabø   jollerep@ranseil.no   480 79 464  
       
Andre funksjoner        
Havnesjef / båtplasser   halvorsen.kristian@gmail.com   havn@ranseil.no   975 72 228  
Sekretær   Audun Vabø   sekretaer@ranseil.no   411 47 373  
Forretningsfører   Forretningsfører   kasserer@ranseil.no   932 32 612  

 




Utskriftsvennlig versjon


RAN Seilforening, Anglavikvegen 115, 5354 Straume – Org.Nr. 983 884 490 – Kontonr. 9521.66.10068 – post@ranseil.no